Outsourcing IT

Szybka i skuteczna obsługa

Realizujemy zamówienia sprzętowe, dostarczamy oprogramowanie oraz proponujemy profesjonalną obsługę i serwis. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację usług wdrożeniowych i integrację produktów czołowych producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego.


Outsourcing IT

Korzyści biznesowe

Redukcja kosztów, oszczędność czasu i wreszcie większa szansa na sukces.

  • Poprawę efektywności procesów biznesowych.
  • Szybki zwrot z inwestycji.
  • Ograniczenie kosztów, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.
  • Efektywnie wykorzystany czas pracy.
  • Gwarancja jakości usług, oprogramowania i sprzętu.
  • Identyfikowanie szans, trendów i zagrożeń.
  • Zarządzanie procesami z wysokimi kompetencjmi technicznymi.

Kompleksowa obsługa

Działalność przedsiębiorstw jest coraz bardziej zależna od niezawodności systemów IT, a każdy przestój w pracy komputera czy niedostępność systemu odbija się na jakości procesów biznesowych, generuje straty finansowe i negatywnie wpływa na wizerunek firmy. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, zarządzanie stacjami roboczymi, serwerami, sprzętem sieciowym, urządzeniami peryferyjnymi jak drukarki czy faksy, Świadczymy usługę całkowitej obsługi infrastruktury użytkownika końcowego, gwarantując stabilność pracy użytkownika.

Implementacja i wdrożenie

Świadczymy usługi w doborze i zamówieniu odpowiedniego sprzętu informatycznego, wykonujemy instalację i konfigurację urządzeń oraz dostarczymy dokumentację powykonawczą. Cechujemy się dużym doświadczeniem w zakresie wdrażania produktów różnych producentów, dlatego jesteśmy otwarci na propozycje i preferencje klienta. W ramach usługi zapewniamy instalację i konfigurację urządzeń oraz całościowe wdrożenie systemu.

Dostawa sprzętu i oprogramowania

W ofercie znajdują się zarówno serwery, komputery stacjonarne, laptopy, notebooki, jak również routery, switche i pozostały sprzęt sieciowy. Zrealizujemy każde zamówienie według indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy z certyfikowanymi dystrybutorami sprzętu i oprogramowania jak: Lenovo, Siemens, Dell, HP, IBM, Fujitsu, ClickView, Cisco, Microsoft, Linux, Novell. Korzystając z naszej oferty klient zyskuje możliwość zakupu wyspecjalizowanego sprzętu w atrakcyjnych cenach, kompleksową obsługę i wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji.

Analiza procesów i audyt

Dzięki świadczeniu usług w oparciu o doświadczony zespół inżynierów, klient ma pewność, że użytkownik biznesowy będzie miał zapewniony odpowiednio wysoki poziom wsparcia ze strony IT. Bierzemy pełną odpowiedzialność za funkcjonowanie infrastruktury IT klienta. Pozwala to klientowi na skupieniu się na funkcjonowaniu i rozwijaniu przedsiębiorstwa. Zlecając nam outsourcing procesów IT swojej firmy obniżysz koszty, efektywnie wykorzystasz czas pracy oraz otrzymasz gwarancję najwyższej jakości usług.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.