RCiWN

Wyłuskać informację

Rejestr Cen i Wyceny Nieruchomości jest uporządkowanym zbiorem informacji pochodzących z odpisów aktów notarialnych oraz operatów szacunkowych. Wgląd do rejestru cen mają rzeczoznawcy majątkowi, którzy wykorzystują transakcje tam zawarte do wyceny nieruchomości. Jednakże przeglądanie plików formatu RCiWN jest niezwykle uciążliwe. Nie ma możliwości żadnego sortowania, grupowania, filtrowania czy też wyszukiwania danych. Osoba próbująca uzyskać jakąkolwiek informację z pliku RCiWN zmuszona jest poświęcić dużo czasu na przeszukiwanie i analizę zasobu. Wellsoft proponuje Państwu jedyne w Polsce narzędzie do konwersji danych RCiWN do formatu umożliwiającego wygodną pracę, czyli tabeli programu Excel.


Pliki RCiWN

Koszty licencji konwertera

Kowerter RCiWN jest programem desktopowym, wymagającym systemu operacyjnego Windows. Koszt licencji programu zawiera poniższa tabela. Koszt licencji uzależniony jest od okresu, na jaki został wykupiony. Po zakończeniu okresu licencji nadal możliwe jest przeglądanie i exportowanie do tabeli Excel danych zaimportowanych wcześnie z plików źródłowych. Niemożliwe jest natomiast importowanie nowych danych po przekroczeniu terminu licencji. Istnieje mozliwość wykupienia kolejnej licencji i przedłużenia okresu ważności programu bez konieczności przeinstalowania. W tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Funkcja programu Okres ważności Cena netto PLN
Import / konwersja plików 1 miesiąc 149 Kup licencję
Import / konwersja plików 2 miesiące 289 Kup licencję
Import / konwersja plików 3 miesiące 419 Kup licencję
Import / konwersja plików 6 miesięcy 809 Kup licencję

Po wykupieniu jednej z powyższych licencji, program umożliwia bez ograniczeń czasowych do:

  • Przeglądania wcześniej zapisanych danych.
  • Funkcji sortowania, wyszukiwania, agregowania danych.
  • Exportowania danych do tabel formatu Excel.

Jak kupić?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą licencyjną w tabeli licencji. Po wybraniu najodpowiedniejszego wariantu dla siebie, prosimy o kliknięcie linka "Kup licencję" w tabeli, a nstępnie o wypełnienie formularza kontaktowego. W odpowiedzi odesłana zostanie faktura proforma, a program instalacyjny wraz z kluczem licencji zostanie wysłany do Państwa w przeciągu jednego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty kosztu licencji. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności, prosimy o przeslanie nam wiadomości korzystając z formularza kontaktowego.

Jak to zrobić

Wellsoft proponuje rozwiązanie oszczędzające ogrom czasu. Program komputerowy, opracowany przez naszą firmę, pozwala konwertować pliki źródłowe w sposób szybki, bezproblemowy i tańszy niż jakąkolwiek inna drogą konwersji. Wystarczy pobrać program RCiWNkonwerter, zainstalować i cieszyć się swobodą działania i nowymi możliwościami. Gwarantujemy najszybszy zwrot zainwestowanych pieniędzy. Analizując alternatywne możliwości na rynku (od wynajęcia osoby do przepisywania danych, przez różnego rodzaju rozwizania quasi profesjonalne), jesteśmy pewni że nasze rozwiązanie jest najlepszym wyborem. W zamian za najniższą cenę oferujemy profesjonalizm, brak ograniczeń na liczbę skonwertowanych plików, szybkość i niezawodność działania oraz support przy różnego rodzaju problemach.

Dla kogo?

Pliki RCiWN zawierają informację bardzo istotne dla rzeczoznawców majątkowych, oraz wszystkich innych osób zainteresowanych ogólnym i przekrojowym spojrzeniem na aktualną sytuację rynku nieruchomości.

Dane RCiWN

W plikach źródłowych RCiWN bardzo trudno znaleźć poszukiwane informacje. Są to z reguły pliki obszerne, zawierające informację o ponad 1000 transakcjach, zapisane w formacie niezbyt przyjaznym człowiekowi. Nie ma żadnych narzędzi ani możliwości, żeby bez jakiegokolwiek przepisywania zawartości móc zawarte w pliku dane sortować, grupować, agregować lub filtrować. Transformacja plików źródłowych do bazy danych zapisanej w formacie tabeli Excel jest olbrzymią oszczędnością czasu użytkownika. Zamiast skupiać się na przepisywaniu danych, może on od razu przystąpić do pozyskania interesującej go informacji.

Pliki źródłowe

Obecnie produkt firmy Wellsoft przetwarza pliki źródłowe zapisane w podstawowym formacie txt. Ważne jest, aby pliki nie były w żaden sposób modyfikowane po ich uzyskaniu. Nie można w pliku wykonywać zmian polegających na edytowaniu, kasowaniu lub wpisywaniu jakichkolwiek treści. Konwersja pliku modyfikowanego najprawdopodobniej zakończy się niepowodzeniem.

Skąd pliki źródłowe?

Pliki źródłowe udostępniane są za zryczałtowaną opłatą ustawową w Powiatowych Ośrodkach Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Serwis i pomoc

Standardem Wellsoft jest nie tylko wysoka jakość oprogramowania, lecz także stały i profesjonalny serwis z krótkim czasem reakcji. Po zakupieniu licencji na konwerter plików RCiWN, oferujemy Państwu serwis i utrzymanie przez cały okres ważności licencji. W razie jakichkolwiek problemow zapraszamy do kontaktu z naszym działem HelpDesku, lub za pośrednictwem formularza. Przy kontakcie prosimy o podanie nazwy lub NIPu firmy, oraz opis problemu.

Pytania i sugestie

Jesteśmy otwarci na każdy kontakt z Panstwa strony. Jeśli jesteście zainteresowani Państwo kolejnymi, nowymi funkcjami programu, nowymi formatami plików źródłowych lub macie Państwo jakąkolwiek inną propozycję lub pytanie - zapraszamy do kontaktu.